Curriculum Vitae

Choreografieën

2013
Mannen van de tango – Internationaal Danstheater
Pair and couple – ArtEZ

2012
Sin despididas – Codarts/VPRO vrije geluiden
Meeting point – Havo voor muziek en dans Codarts
Mannen van de tango (festival editie) – Internationaal Danstheater
Dance date – Holland Dance Festival

2011
Labyrinth – Fontys Dansacademie

2010
Terra incognita – eigen productie met Stichting Geen Deel

2009
Once a tango – Codarts

2008
Puur, miniatuur 1 – Korzo producties

2007
If you forget me – Korzo producties
Embrace – Scapino Ballet Rotterdam

2006
Intermission – Korzo producties

2005
City life – Codarts
The green years – Dansacademie Arnhem
Being (t)here – Fontys Dansacademie

2004
Listen to this image – Ballet Pesc (Hongarije)
First to the right second to the left – Korzo producties
Soulmates – Dansacademie Arnhem

2003
Sisters – Korzo producties
Me and the others – Rotterdamse Dansacademie

2002
Nomad club – Dansgroep Krisztina de Châtel
A close canon – Korzo producties

2001
The time of the fiddle – Budapest Tancszinhaz (Hongarije)
Luminitza – Dansacademie Arnhem
Concert in D – Djazzex/Holland Dance Festival

2000
Darling(s) (onderdeel van Twools II) – Scapino Ballet Rotterdam

1999
Colla parte – AterBalletto (Italië)
I want you not the money (film, regie Paula van der Oest) ) NPS/BBC

1998
Ivoren toren – Dansgroep Krisztina de Châtel

1997
In a row - Budapest Tancszinhaz (Hongarije)
Don’t box me – Rotterdamse Dansacademie

1995
Djazzex/Breuker (assistent van Glenn van der Hoff) – Djazzex
Azul – Djazzex

1994
Zebratalk – Djazzex
Heen en weer gelokt – Djazzex

1992
Tati Tati (in samenwerking met Jappe Claes)  - Theater Teater (België)
From Tokyo to France – Djazzex

1991
Line up (in samenwerking met Glenn van der Hoff) – Djazzex

1990
Blow ups – Djazzex
Bésieque – Djazzex

1987
Geen deel – eigen productie

Danseres

1998
Voorstelling Flor de estufa een choreografie van Vitor Garcia voor het Cadance Festival

1991 – 1997
Djazzex
Choreografen: Mark Haim, Glenn van der Hoff, Antony Rizzi, Feri de Geus, Mark Bruce, Nils Christe, Patrick Delcroix

1988 – 1991
Reflex
Choreografen: Nina Wiener, Ellen Cornfield, Hans Tuerlings, Patrizia Tuerlings, Lucas Hoving, Pauline Daniels, Christien Bastin, Philippe Trehet

1988
Voorstelling Onvoorzien een productie van Trans

1986 – 1987
Djazzex

1986
Dansgroep Nan Romijn & Feiertag

Prijzen

1993
Nominatie voor de Zilveren Dansprijs voor rol in Cellwalk (choreografie Glenn van der Hoff)

1986
Startprijs choreografie Centraal Beheer

Opleiding

1982 – 1986
Rotterdamse Dansacademie

1978 – 1981
CIOS, sportopleiding

Dans is voor mij de meest pure vorm van emotie

Neel Verdoorn